Podanie kontaktu (e-mail lub telefon) oraz treści wiadomości jest obowiązkowe.

PURILON GEL

Purilon Gel jest hydrożelem zawierającym hydrokoloid z alginianem. Polecany jest do usuwania martwicy oraz niepełnowartościowych tkanek z ran czarnych i żółtych. Metoda możliwa do stosowania w warunkach domowych i szpitalnych. Bez ryzyka usunięcia zdrowych tkanek, bezbolesna dla pacjenta. Purilon Gel może być stosowany przez cały czas przebiegu leczenia, zapewniając optymalne warunki gojenia we wszystkich typach trudno gojących się ran, z wyjątkiem oparzeń 3 stopnia.

ZASTOSOWANIE:

Purilon Gel należy stosować przy owrzodzeniach podudzi, odleżynach oraz niezainfekowanych ranach w przebiegu stopy cukrzycowej.

SPOSÓB UŻYCIA:

Przemyć ranę solą fizjologiczną 0.9% NaCl. Następnie delikatnie osuszyć skórę wokół rany. Rana powinna być wypełniona maksymalnie do poziomu zdrowej skóry otaczającej ranę. Przykryć ranę dodatkowym opatrunkiem. W ranach z małym i średnim wysiękiem należy wybierać opatrunek hydrokoloidowy np. Comfeel, Comfeel Plus lub Comfeel Plus Przezroczysty. W przypadku ran z dużym wysiękiem stosować opatrunek o wysokiej zdolności chłonnej. Purilon Gel powinien być wymieniany w zależności od ilości wysięku. W przypadku ran będących w fazach martwicy czarnej i oczyszczania, wskazana jest wymiana opatrunku co najmniej co 3 dni. Purilon Gel można usunąć całkowicie z rany przez przemycie solą fizjologiczną 0,9% NaCl.

STRONA GŁÓWNA    |    O FIRMIE    |    OFERTA    |    REFUNDACJA    |    PROGRAM PARTNERSKI    |    PORADY    |    KONTAKT


stronę odwiedziło 154981 osób